Гарні, гарні стелажі пофарбовані в срібло, завдяки чому мають гідний вигляд і не збирають багато пилу на полицях. Глибина кожної полиці стелажу 360 мм, подіум 370 мм. Торгові стелажі можна поставити в лінію або застосувати як торцеву до острівного, двостороннього стелажу, що є. Телефонуйте та питайте.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина стелажа | 820 мм |
| Глибина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 1230 мм |
| Основні | |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 320 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал кошика | Метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴/пог.м







