Міцні та гарні торговельні стелажі з декоративними металевими елементами. Каркас стелажів складається з двох стійок з'єднаних перемичками для жорсткості самої конструкції, задні стінки мають пази для замикання в стійках. Полиці мають ребра жорсткості та регулюються за висотою, глибина полиць 410 мм, подіум завглибшки 430 мм. Лінія цього різновиду стелажу здійснюється примиканням секцій одна до одної, як ви бачите на фото. Ціна за окрему секцію. Спитуйте.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина стелажа | 950 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 1970 мм |
| Основні | |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 400 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Тип | Полиця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴








