
Холодильна вітрина настільна Технохолод б/у, кондитерська настільна вітрина б у
6 800 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина має гарні зовнішні якості та вдало виготовлений дизайн, найзручнішим у практиці використання цієї моделі холодильної вітрини є наявність (з правого боку від продавця) підлокітника, який може слугувати як зручність під час розрахунку, зважування товарів або ж їх видавання покупцеві. Але головний пріоритет вітрини полягає в інших її якостях, перший — це найширша викладка продукції. Попри те, що вітрина настільна та невеликих розмірів викладка товарів у два яруси (нижній подіум 850 х 480 мм) і верхня полиця скляна (920 х 250 мм) надасть досить місця для реклами ваших товарів. За такої конструкції й конфігурації вітрина видає мінімальну температуру 0 °C і може слугувати як гастрономічна, так і як кондитерська настільна вітрина. Купуйте рідкісний примірник настільної холодильної вітрини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴







