Італійська холодильна шафа Cold master з новою ущільнювальною гумою на дверях, працює тихо. Комбінована система охолодження товарів являє собою випарник, що плаче з обдувом тангенціального вентилятора. Шафа холодильна належить до різновиду середньотемпературного обладнання. Для використання його під напої буде шикарним варіантом, також у ньому можна зберігати й інші аналогічні товари та продукти, що підходять для зберігання в середньо температурному діапазоні, наприклад, гастрономія. Телефонуйте та питайте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Вага | 75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cold Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴








