Виготовлений в Італії, холодильна система (хустка) з обдувом бібілого колеса (тангенціального вентилятора) дає змогу швидко досягати заданої, виставленої на терморегуляторі температуру, у момент відкривання дверей білизня колесо зупиняється. Така система роботи холодильної шафи спеціально продумана для частого відвідування її покупцями, з розрахунком мінімальної втрати холоду під час відкривання холодильної шафи та максимально швидкому нагнітанні холодного середовища в об'ємі. Зручністю такої холодильної шафки є те, що конденсатор чистити практично не потрібно, оскільки він є задньою стінкою холодильника, а конденсат, що накопичується з внутрішнього об'єму, стікає в місткість, яку легко витягти з передньої частини холодильника та виливати двічі на тиждень. Шафа холодильна цілком функціональна та має чудовий вигляд, телефонуйте та питайте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Споживання Електроенергії ( у годину) | 300 W |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴








