Frigorex з об'ємом на 530 літрів охолоджувальної корисної площі. Холодильна шафа оптимальна для зберігання в ній води, соку або слабко алкогольних напоїв. Шафа (динаміка) з вентиляторним обдувом. Попри великий об'єм холодильної шафи, завдяки потужному компресору та динамічному охолодженню він легко та швидко вижене 1 С. Надійне зберігання і якісне охолодження шафу холодильний забезпечить також іншим типам товару, що зберігаються в середньо температурному діапазоні. Більш вигідний варіант щодо місткості холодильної однодверної шафки важко знайти. Поспішайте придбати.
Асортимент періодично змінюється, за запитом підберемо те, що Вам потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frigorex |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 640 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 530 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴







