Приємний і дійсно поліпшує настрій вашим співробітникам і покупцям чітко окреслений кольором океану Інтер 501. Холодильна шафка працює в середньо температурному режимі, але легко вижене і 0 С, що виділяє її серед аналогів. Шум від холодильної шафи Інтер 501 мінімальний, гумка ущільнювальна нова, фарб якісна, була проведена діагностика майстром-холодильником. Гарна в роботі шафа — чудовий помічник із яскравим привабливим виглядом. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів, Для квітів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 1970 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴








