Надійний і абсолютно тихий холодильник Nord правильно послугує вашому дому. Холодильник свіжий, перевірений майстром, ущільнювач новий, холодить чудово. Компактність, достатня місткість і креативність виконання, що ще потрібно для задоволення та зручності на кухні. Звоните.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nord |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







