Приваблива морозильна шафа з розташуванням на 7 рівнів викладки. Полиці морозильної шафи являють собою частину морозильної системи шафки, відстань між полицями в середньому 16/18 см. і завдяки такій конструкції товар на кожному з рівнів замерзає зверху та знизу. Продукція замерзає дуже швидко, мінімальна температура заморожування 22 С. Шафа акуратна, зручна у використанні, містка та якісна. Розморожування льоду відбувається природним способом, через вимкнення з клавіші, зливна трубка розташована найзручнішим методом і виходить через передню решітку морозильної шафи. Телефонуйте, завжди раді відповісти на ваші запитання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильна камера |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 680 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴








