Шафи холодильні Інтер 400 Т досить поширені у використанні, але ця холодильна шафа відрізняється від стандартів у кращий бік зі збирання й охолодження. Зумовлено все тим, що обшивка всередині його виготовлена зі спеціального ребристого алюмінію і з часом користування не іржавіє, ще алюміній краще віддає холод. По холодильній частині наші майстри-фахівці ввели корективу за довжиною капілярної трубки та монтували більш потужний найкращий компресор. Під час проведення діагностики холодильної шафи він із легкістю без стороннього шуму та навантаження видав 0 С. Рекомендуємо цю холодильну шафу використовувати не тільки за прямою його призначенням, а й для зберігання, продажу риби, а також м'ясних продуктів. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Вживані |
| Споживаність Електроенергії на годину | 300 Вт |
| Максимальна робоча температура | 10 |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2080 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴








