
Холодильна шафа Технохолод ШХС 1,6 б/у, Дводверна глуха холодильна шафа б у.
17 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасна модель холодильної шафи Технохолод у привабливому зовнішньому стані (що явно видно на реальних фото) має чудовий дизайн. Полиці на холодильній шафі лежать на міцних кронштейнах, які регулюються за вертикальним рівнем (висота). Кожна полиця розміром 520 х 840 мм. Динаміка охолодження здійснюється двома безшумними вентиляторами, розміщеними в оригінальному стельовому каркасі. Двері прилягають чудово, не пропускаючи повітря. Придбана вами глухлива холодильна шафа ШХС 1,6 розв'яже проблеми зі зберіганням товарів, що швидко псуються, на вищому рівні шафа під'єднана до мережі 220 не створить зайвих проблем власникові. Після під'єднання до мережі електроенергії Вам потрібно задати бажану (в інтервалі 0 8 °C) температуру, встановити його так, щоб була можливість циркуляції повітря для охолодження компресора та періодично чистити конденсатор охолодження (що є обов'язковою умовою для гарної роботи шафи). Телефонуйте та питайте, завжди відповісте Вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стан | Вживані |
| Споживаність Електроенергії на годину | 800 Вт |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1940 мм |
| Ширина | 1850 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм морозильної камери | 1600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 200 ₴







