Надійність техніки Klimmasan перевірена роками експлуатації. Ларі малих об'ємів дуже швидко справляються із заморожуванням наявних у них товарів. Зазвичай морозильні скрині невеликих габаритів використовують у приміщеннях із малою площею або ж їх встановлюють на вулиці з обов'язковою умовою за наявності накриття від потрапляння прямих сонячних променів і встановленим анти вандалом під ключ. У разі потреби транспортування скриня, його легко можна перемістити на спеціально вмонтованих коліщатках як порожнім, так і завантаженим товаром. Різновид показний, під час роботи агрегату чутно тільки роботу нового вентилятора на обдув конденсатора. Така система охолодження робить простіше роботу компресора в спеку або за максимального завантаження об'єму. Спитуйте, техніка просто чудова.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 900 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 160 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴






