Внутрішня викладка на п'ять рівнів в об'ємі 400 літрів дуже містка, температура охолодження в середньотемпературному режимі підійде для гастрономічних товарів, кольорів, безалкогольних, слабоалкогольних та інших напоїв. Обов'язково вся техніка перевірена майстром і працює так само чудово, як і має вигляд на зовнішній вигляд. Модель шафки холодильного Інтер 400 Т вигідна за місткістю товарів і простотою в експлуатації. Спитуйте, є вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Вага | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴







