Цей варіант пристінного металевого стелажу виготовлений спеціально для сонячних вітринних приміщень. Такі стелажі купують по двох основних критеріямах, перше — це можливість доступу денного світла в приміщенні через їх низькозрослість заввишки всього 1.1 м. Другим із часто натрапних варіантів встановлення низьких стелажів це якщо у вашої торгової точки є прозора стіна або просто скляна вітрина, ось якщо поставити такі стелажі в підходьному приміщенні то покупцеві з поза буде видимий товар, який рекламує продавець і водночас відвідувач у залі також почувається повноцінно забезпеченим у доступі асортименту. Станом довго говорити не потрібно, воно просто ідеальне. Звоните.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torpal |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 960 мм |
| Глибина стелажу | 460 мм |
| Висота стелажа | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/пог.м






