Без перебільшень ідеальний стан стелаж якісного виробника Торпал. Реальні фото підтверджують, що насправді торгові стелажі можна прийняти за нові. Чим може ще потішити пристінний стелаж так це легкістю та простотою складання, гачки кронштейнів і задніх стінок ідеально легко взуваються в пази стійок. Середнє рівномірно розділене навантаження на одну полицю, достатнє для виставки води, алкоголю й будь-яких товарів. Ценнікотримачі є, але в продажу йдуть як окремий товар. Ціна кінцевої стійки на пристінні стелажі 400 грн. Спитайте, підберемо в потрібний погонаж і бажану висоту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torpal |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для хлібобулочних виробів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Тип | Полиця |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 960 мм |
| Глибина стелажу | 460 мм |
| Висота стелажа | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴/пог.м








