Професійні морозильні ларі з компресором на фреоні марки R 507. Чудово справляються із заморожуванням продуктів за мінімальної температури 20 °C. Хоча виставлена майстром температура сото не межа їх можливостей, а тільки рекомендована, для того, щоб уберегти агрегат від непотрібного навантаження. Працюють ларі тихо, сторонніх шумів компресора немає. Внутрішніх і магістралі все ціле, стан гарний, є вибір, питайте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 314 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1310 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴








