Боснію — польський відповідальний за якістю виготовлення своєї продукції. Вітрина середньотемпературним стандартним виглядом охолодження +2 +8 С. виконання зовнішнього корпусу під сучасні стандарти відомих холодильних вітрин новітнього виконання. Корпус оригінально доповнений матер'ялами, як-от неіржавка сталь і смужки з якісного МДФ, екто біло необхідно, щоб надати вітрині більш презентабельного вигляду. За величиною викладки на перший погляд вітрина не дуже велика, але зверніть увагу, що вона має бокс, що полегшується, за довжини 1.55 м із двох широких дверей. Цей чинник дуже зручний у користуванні. До глибини неіржавкої викладки, яка має 520 мм, додана ще пілочка завширшки 160 мм. Дуже не мало важливо, що ширина вітрини 870 мм розв'яже проблему з дверною заносою й компенсує місце. Працює холодильна вітрина досить добре, все обладнання, яке є на складі, перехресне та цілком робоче. Спитуйте, з радістю чуйністю відповісте Вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴








