Безвідмовна, ідеальна за частиною охолодження, це саме та холодильна універсальна вітрина, яка впорається з будь-яким завданням. Цей рідкісний Екземпляр виготовлений для заморожування товарів до 12 °C, а також для охолодження гастрономічних товарів до 8 С. Повна начинка вітрини для подолання труднощів у жаркий сезон складається з двох датчикового електронного контролера, до якого під'єднаний гнучкий тин-підтайки, компресор Німецький Danfoss працює тихо на фреоні R 507. Випарник збільшений у об'ємі на половину потужності. Від запотівання фронтального скла холодильної вітрини встановлений внутрішній скляний захист. Вітрина універсальна Cold один із найкращих варіантів, які є на ринці. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Викладка | 700 мм |
| Основні атрибути | |
| Мінімальна температура | -10 З |
| Максимальна температура | +8 |
| Споживаність Електроенергії на годину | 650 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴








