Передчасно оглядова, вітрина в яскравих тонах із рідними комплектуючими охолоджувальної системи пройшла якісно проведене діагностику та показала гарні результати своєї продуктивності в роботі. Температурний режим стандартний, регульований у середньотемпературному режимі. Володар цієї одиниці товару матиме не просто холодильної вітриної, а серйозної, гарної та красивої на зовнішній вигляд техніки. Телефонуйте, ми з задоволенням відповістьмо на Ваші питання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 900 ₴







