Гастрономічна холодильна, середньо температурна вітрина якісно виробленого українського виробника фірми Технохолод, дійсно в гарному стані. Ефективна холодопродуктивність із гідною формою моделі вітрини має гарний вигляд і показно пропонується на площі викладки товару. Бокси об'ємні та зручні в доступі. Вдала модель холодильного прилавка принесе у світ вашої торгівлі тільки позитивні нотки. Телефонуйте гідний товар для бажаного покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 800 ₴


