Гарна заморожуватий до 25 °C. камера, за технічною частиною, добре тримає холод. Як внутрішній корпус, так і корпус лару не пошкоджений. Чудові морозильні скрині для побуту та торгівлі Zamex славляться чудовою якістю охолоджувальної системи та термостійкістю збирання корпусу. Звоните.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 260 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Zamex |
| Мінімальна робоча температура | -25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






