Зручна містка камера з гідним зовнішнім виглядом має переваги як мобільності, фіксація кришки у відкритому положенні та єфективність у роботі. Ущільнювач верхньої кришки замінений на новий, холодильна система переперевірена майстрами. Розмір морозильного глуватого ларя зручний для домашнього монтажу або встановлення вам на дачу. Ви також можете поставити таку скриню для покупців у торговому залі або магазині, а також у підсобці. Чудова техніка Датського виробника Caravell. Рекомендуємо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Caravell |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -18 град. |
| Мінімальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1310 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴








