Свіжа вітрина, чудово працює, викладка неіржавкої сталі, два бокси на нових ущільнювальних гумках, од тайка таннова, стільниця з рифленої неіржавкої сталі, заводський роздільник товарів, нові шторки з органічного скла. По холодильній частині била проведена діагностика та заміна старого вентилятора на новий. Одним словом огріхи у вітрини просто немає. Телефонуйте та питайте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 3 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 200 ₴







