Вітрина з чітко окресленою сніговою викладкою не малої ширини 700 мм. має холодильний (охолоджуваний) бокс, який зазвичай використовують для зручності доповнення товарів на вітрину. Робота агрегату та загалом холодильної системи вбудована та змонтована ефективнішими заводськими складками, отже, температуру вижене швидше, нижче та краще. Органічне скло, яке слугує шторкою для продавця та гумка на дверях нові. Чудова вітрина для тривалої й надійної експлуатації. Звоните
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 180 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴






