Насичена свіжими тонами бешкетових квітів Червоного та Ддго в поєднанні з класичним білим, холодильна гірка має цілком гідний і привабливий вигляд. По частині охолоджувальної системи гірка перевірена майстрами, працює добре, зовнішній вигляд у живу навіть кращий, ніж на фото. Телефонуйте, якщо можливо, приїжджайте дивитися, у нас вільний доступ до товарів, увімкнень і покажемо по місцю, якщо буде необхідно. Чекаємо Ваших дзвінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Айстермо |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1450 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2020 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 1970 мм |
| Вага | 300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴







