
Холодильна вітрина Cold 1,85 м. б/у, Холодильний гастрономічний прилавк б у.
14 700 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Щодо процесу охолодження вітрина ефективна, свою задану мінімальну температуру +1 °C вижене чудово, до того ж дуже бистро. Щодо зовнішнього стану, то на фото видно переваги вітрини. Шторки для доступу від продавця нові, матер'ял шторок органічне скло, ущільнювач дверей новий. Основні робочі матер'яли якісні, на вітрині стоїть потужний компресор, випарник і два датчиковий контролер. Телефонуйте, є вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Мінімальна робоча температура | -1 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1860 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 700 ₴







