Виробник Туреччина Klimasan, чудові ларі в побутовій фіксплуатації, або ж для ефективного використання в торгівлі замороженими продуктами. Ларі мають гарну, цілісну та не пошкоджену внутрішню обшивку, зовні освіжені та перепровірені фахівцями. Ларі Klimasan мають поворотні 4 колеса, кошики до ларів можна придбати окремо за бажанням. Телефонуйте, питайте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 290 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1310 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴








