Вітрина в габаритах сама по собі компактна, і викладка для товарів на перший погляд невелика, але насправді вона вміщує вдвічі більше товарів, ніж стандартні за глибиною викладки холодильні вітрини. Обоснується це просто, Морозильна вітрина Cold завдовжки 1,45 м. має велику висоту викладки товарних позицій, таке виготовлення продумане для того, щоб можна було якісно зберігати (наприклад у нічну пору) й ефективно продавати рибу у високих відрах або ж м'ясо в ящиках або гастрономічних ємностях. Техніка чудова та якісна, питайте та придбайте, не пошкодуєте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | -8 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴






