Робимо вітрини під сучасний дизайн із оглядовим склом у формі куба. Холодильні вітрини ідентичні до цього зразка, який виготовлений під індивідуальне замовлення. Режим температури стандартний середньо температурним параметрам 2 . 8 С. Регульований. Колір корпусу також можна замовити під будь-який стандартний. Телефонуйте та замовляйте
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴








