Холодильні вітрини Cold із цієї серії відомі чудовою видатністю холоду та безвідмовністю в роботі. Основою цього є практика обслуговування такої техніки, наприклад під час заводського температурного режиму від +2 °C* і вище вітрина вижене свою мінімальну -1 °C*. Обумовлено це гарною якістю обладнання й надійними комплектуючими. Для гастрономічних товарів вітрина готова слугувати на відмашку легко, іноді були випадки, коли холодильні середньотемпературні вітрини аналогічних моделей люди придбали для торгівлі м'ясом, яке зберігається за температури 0 С* і вітрини прямували зі своїм завданням, хоча бажано дотримуватися заводських параметрів настроювання температури, адже для різних товарів має бути своя певна температура та є свій певний різновид обладнання. Свіжа як машина із салону, без сторонніх запахів у чудовому смаку виконання колірної гами. Телефонуйте та придбайте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Вага | 170 кг |
| Ширина | 1850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 700 ₴







