Місткість внутрішнього об'єму 390 літрів — одна дверна шафка — це та середня норма з урахуванням можливості нормальної, достатньої місткості й економії місця в приміщенні. Такі моделі холодильних шаф мають авторитет і попит на ринці завдяки сучасній системі саме випаровування конденсату (No frost), також встановлений електронним блоком керування параметрами настроювання функціональності. Охолодження товарів відбувається решітчастим випарником, який ефективніший у роботі. Працює техніка тихо, перевірена майстром. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Вага | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴







