Вітрина універсальна, виробляє температуру від 2 до 10 С. У робочий режим запускається досить бістро, вітрина не має охолоджуваних боксів, тому що викладка на такі вітрини передбачена в пластикових або пластмасових ящиках так викладають м'ясні продукти або ж у ведрах, як зазвичай, продаються рибу, наприклад, селедки, інші гастрономічні товари також можна продавати за допомогою цієї вітрини. Такі вітрини глибші за звичайні та вміщають більше товару на диспозицію викладки. Працює чудово. Звоните.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Мінімальна робоча температура | -8 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Вага | 170 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1940 мм |
| Внутрішня ширина | 450 мм |
| Об`єм | 300 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/морозильна вітрина |
| Максимальна робоча температура | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴








