Вітрина на два відділи для товарів і два герметично розділені холодильні бокси. Гастрономічний прилавок чудово справляється зі своєю роботою, процес охолодження статичного вигляду бездоганно якісний. Холодильна система працює на якісному фреоні марки R 507. Зовнішній стан ви бачите, як є, корпус не має іржі, всі комплектуючі цілі. Дизайн виготовлений зі смаком. Спитайте, відповідаємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 1110 мм |
| Вага | 150 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 700 ₴








