З питань охолодження та працездатності вітрина потужна та надійна, зовнішній стан гарний. Такі вітрини купують у місця з невеликими приміщеннями або в приміщенні з обмеженим у розмірах дверним отвором, оскільки ширина бічної панелі має 900 мм. Гарна компактна вітрина за всіма параметрами чудово підійде для продажу гастрономічних та інших товарів. Звоните
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Оливковий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 380 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 90 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴







