Шафи холодильні Інтер 800 Т. Використовують під холодні напої, але в них можна зберігати також інші товари, які за збереження вимагають температури 4 8 С*. Під час встановлення такої шафки в приміщенні враховуйте момент обов'язкового відступу задньої частини від стінки в відстані як мін. 10 см. Холодильна система бездоганна, температуру вижене дуже бісорно й без проблематично. Телефонуйте, питайте, приїжджайте дивитися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Вага | 140 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер |
| Колір корпусу | Дінго |
| Виконання дверей | купе |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴





