Класичного виконання скриня виробника Derby перевірена на якість. Гнуті скла доповнюють дугоподібний стиль морозилки та збільшують огляд наявної продукції для покупця. Безсумнівно, чудова якість роботи камери дасть змогу бістро охолодити товари до 18 °C*. Телефонуйте, є й інші варіанти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Derby |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 314 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1310 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴







