Обшивка внутрішня ціла, лектронергії споживає мінімум, 350 Вт. Під час роботи на годину. Проведена діагностика майстром, стінки наморожує якісно, передбачену заводом температуру вижене без проблем, має місткий широкий об'єм. Прекрасна морозильна скриня стане Вам гарним помічником. Звоните
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АНТ |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1600 мм |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
| Об`єм | 700 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 700 ₴






