Чудовий холодильний прилавок вмонтований із підставкою на ніжках, викладка такого виробу незаперечно найширша. До комплекту можна запропонувати підставку для тацю, яку використовують для лінії роздавання, також є варіант переробити вітрину із типу самообслуговування на прилавк продажів товарів за допомогою продавця. Полиці скляні в кількості 4 шт. розміром 500 х 570 мм. і 2 полиці розміром 500 х 400 мм. нижній ярус викладки 1050 х 600 мм. розміщений на рівні від землі 860 мм. Температура нижнього ярусу полиць +5 °C, верхнього +10 °C. Відстань між рівнями викладки 160 мм. нижній ряд має висоту 185 мм. Такі вітрини використовують як невіддільний елемент у лінії роздавлення, на заправах, у ресторанах або просто як холодильний або кондитерський прилавк. Свіжа, гарна техніка, телефонуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1720 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Вага | 170 кг |
| Споживаність | 912 Вт / год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Arbat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴








