Холодильник має чудову систему охолодження, полиці завглибшки 330 мм. Морозильний відсік дуже фіксувальна, призначена чудовим методом, між трьома виїздними лотками по всій їхній площі йде два змійовики випарника, у такий спосіб верхній і нижній лоток намоожняється фіксативніше, оскільки окремо має невеликий об'єм щодо розмірів випарника, а середній обморожується і зверху, і знизу. Телефонуйте, є також інші варіанти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Вбудована техніка | Так |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







