Вітрини в оптимальному виконанні, місткі та показні, полиці вітрини мають довжину 960 мм і ширину 310 мм. Задня дзеркальна стінка вітрини надає візуалізацію за збільшенням кількості виставлених товарних позицій. Вона має не мало значущу перевагу з наявності нижнього відділу для зберігання товарів. Вітрини мають дзеркальну задню стінку, використовують як пристісне виставкове обладнання. Телефонуйте, фотореальні, позиції та ціни актуальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні двері-купе |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Тип | Вітрина |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴








