
Холодильна вітрина універсальна бу, вітрина для м'яса бу, вітрина самообслуговування бу
23 000 ₴
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильна вітрина універсального призначення ідеально підходить для зберігання риби, м’яса та гастрономії.
Температурний режим регулюється від –5°C до +5°C, що дозволяє використовувати обладнання як у торговому залі, так і на складі.
🔸 Об’єм: 750 л
🔸 Споживання: 420 Вт/год
🔸 Розміри: довжина 190 см, ширина 92 см, висота 92 см
🔸 Усередині 3 полиці з можливістю регулювання по висоті
🔸 Дверцята з ущільнювачем + внутрішнє освітлення
Надійна, містка та економна вітрина для професійного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АНТ |
| Страна производитель | Германия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 420 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Высота | 920 мм |
| Вес | 150 кг |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 750 л |
Информация для заказа
- Цена: 23 000 ₴









