
Холодильна гірка Cold бу, регал холодильний б у, холодильна вітрина бу, стелаж холодильний
25 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильна гірка Cold (Польща) – практичне рішення для магазинів, супермаркетів та закладів харчування.
🔹 Температурний режим: від +2°C до +10°C
🔹 Оснащена нічною шторкою для збереження холоду
🔹 Робота тиха та стабільна, техніка перевірена майстром
🔹 Споживання електроенергії – лише 800 Вт/год
📐 Габарити:
– Висота – 205 см
– Довжина – 100 см
– Ширина – 81 см
У комплекті:
– нижній подіум 56 см
– 2 полиці по 40 см
– 2 полиці по 30 см (на фото відсутні)
Холодильна гірка зручна у використанні, дозволяє якісно викладати м’ясо, молочні продукти, напої та інші товари.
📲 Є відеоогляд — пишіть, відповімо на всі питання!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная горка |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Высота | 2050 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴










