❄ Морозильна вітрина Росс – надійне рішення для вашого бізнесу!
✅ Температурний режим: від -12 до -18 °C
✅ Потужність споживання: лише 650 Вт/год
✅ Розміри: висота – 110 см, довжина – 158 см, ширина – 88 см
Вітрина повністю перевірена майстром, у відмінному технічному стані, доглянута та готова до використання. Ідеально підходить для зберігання та продажу риби, м’яса та інших продуктів, що потребують низьких температур.
📹 Є відеоогляд для детального ознайомлення – пишіть та отримуйте додаткову інформацію!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Морозильная витрина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | -10 град. |
| Минимальная рабочая температура | -18 град. |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1580 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Вес | 100 кг |
Информация для заказа
- Цена: 24 000 ₴











