
Хлібні стелажі для випічки та овочів б/в
6 500 ₴
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо хлібні та овочеві стелажі в ідеальному стані! 🥖🥦
Сучасне та зручне обладнання для магазинів, пекарень і супермаркетів.
✅ Міцна конструкція зі стійкими колесами зі стопором.
✅ Дерев’яні полиці з плетеними кошиками — стильний вигляд і зручність викладки.
✅ Розміри секції: висота 175 см, довжина 100 см, глибина 56 см.
✅ Корисна глибина полиці — 52 см, що дозволяє комфортно розміщувати будь-які товари.
📹 Є відеоогляд — надішлемо за запитом!
Стелаж стане чудовим рішенням для викладки випічки, фруктів, овочів та іншої продукції.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Б/У |
| Тип стеллажа | Мобильный |
| Материал полок | Дерево |
| Тип покрытия стеллажа | Порошково-полимерное покрытие эмаль |
| Максимальная высота стеллажа | 1750 мм |
| Максимальная нагрузка на полку | 100 кг |
| Нагрузка на ярус хранения | 300 кг |
| Максимальное количество ярусов | 3 шт |
Информация для заказа
- Цена: 6 500 ₴









