
Слайсер Greaf 330 б у, слайсер професійний б у, промисловий слайсер бу
18 500 ₴
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний слайсер GRAEF – ідеальне рішення для нарізки м’яса, ковбас, сиру та інших продуктів!
✔ Характеристики:
Підключення: 380 В
Споживання: 500 Вт/год
Діаметр ножа: 330 мм
Регулювання товщини нарізки
Каретка: 360 × 300 мм
Габарити: 460 × 660 × 620 мм (В × Д × Ш)
Слайсер без вилки, адже нове обладнання на 380 В продається без неї. Покупці обирають грушу самостійно під свою розетку (2 або 3 фази).
Переглядайте відеоогляд та ставте запитання!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graef |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Регулятор толщины нарезки | плавный |
| Регулировка скорости | Нет |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Б/У |
| Номинальная потребляемая мощность | 500 Вт |
| Подача продукта | Ручная горизонтальная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Вес | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 18 500 ₴










