
Стелаж торговий Алюр 61 см б/в, стелаж пристінний бв
3 200 ₴/пог.м
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торгові односторонні стелажі Алюр – надійне рішення для вашого бізнесу!
Характеристики:
✔ Довжина секцій: 61 см
✔ Висота: 190 см (з можливістю регулювання ніжок)
✔ Глибина (відстань від стіни): 57 см
Комплектація:
• Нижня полиця глибиною – 50 см
• Чотири навісні полиці глибиною по – 40 см
Стелажі продаються за погонний метр + окремо кінцева стійка.
Можливість створення лінії будь-якої довжини!
Стан: Відмінний – були у використанні, але збережені у чудовому вигляді. Заводське покриття без перефарбування. Готові до експлуатації – достатньо лише протерти перед використанням.
Потрібна ціна? Маєте питання? Звертайтеся – допоможемо з вибором!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алюр |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 70 кг |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 610 мм |
| Глубина стеллажа | 570 мм |
| Высота стеллажа | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴/пог.м








