
Холодильна шафа вітрина Cold s 1400 бу, вітрина холодильна б у, шафа холодильна б у
22 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильна шафа-вітрина Cold S 1400 – ідеальне рішення для вашого бізнесу!
Шукаєте надійну та ефективну холодильну шафу-вітрину? Cold S 1400 (виробництво Польща) – це функціональне обладнання з прозорими стінками з обох боків, що дозволяє використовувати її як торгову вітрину або холодильну шафу.
✅ Температурний режим: від +2°C до +8°C
✅ Розміри: 200 × 142 × 71 см
✅ Полички: 50 × 58 см
✅ Споживання: 700 Вт/год
Перед продажем кожна одиниця проходить перевірку майстром. Маємо відеоогляд кожного екземпляра!
Гарантуємо якість та швидке постачання. Запитуйте деталі зараз!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 700 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1420 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Вес | 220 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 580 мм |
| Внутренняя ширина | 500 мм |
| Объем | 1400 л |
Информация для заказа
- Цена: 22 000 ₴










