Шукаєте надійну холодильну шафу для вашого бізнесу? Пропонуємо холодильну шафу-вітрину Carrier (виробництво Угорщина) – ідеальне рішення для зберігання продуктів чи кондитерських виробів.
Основні характеристики:
Об’єм: 400 літрів
Розміри: висота 199 см, ширина 57 см, довжина 70 см
Температурний діапазон: від +1°C до +8°C
Енергоспоживання: лише 330 Вт/год
Особливості: двері з самодоводчиком, можливість встановлення кондитерських противнів розміром 60х40 см.
Обладнання перевірене майстром, повністю готове до роботи. Відеоогляд цієї моделі ви знайдете на нашому сайті. Зробіть крок до якісного обладнання – звертайтеся до нас із запитаннями!
Замовляйте зараз!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrier |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 330 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Высота | 1990 мм |
| Вес | 70 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 600 мм |
| Внутренняя ширина | 400 мм |
| Объем | 400 л |
Информация для заказа
- Цена: 9 000 ₴











