
Металеві стелажі б у 1,5 м, торгові стелажі б в, стелаж у кладову б в, стелажі у гараж б в
3 500 ₴
- В наличии
- Код: 49
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеальний стелаж економваріант для гаража, дачі чи торгового залу! Висота 1,95 м, довжина 1,52 м. Дві нижні полиці глибиною 40 см, дві середні — 30 см, а верхня — 60 см, забезпечують зручне розташування будь-яких речей. Максимальне навантаження: до 30 кг на кожну полицю та до 80 кг на верхню.
Перегляньте відеоогляд товару та інструкцію зі збирання на нашому сайті. Питання? Запитуйте наших експертів! Ціна вказана за всю лінію.
Замовляйте стелаж вже зараз та зробіть ваш простір організованим і функціональним!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Назначение стеллажа | Для печатной продукции (книги, журналы, газеты), Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек |
| Вариант установки | Напольный |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип полок | Прямые |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 30 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 1520 мм |
| Глубина стеллажа | 480 мм |
| Высота стеллажа | 1950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴










