
Холодильна шафа Cold sw 1400 dr, холодильна шафа вітрина бу, холодильна скляна шафа двохдверна бу
17 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 62-1
- +380 (95) 203-36-20
Пропонується холодильна шафа Cold SW 1400 DR у відмінному стані, перевірена кваліфікованим майстром. Це надійне обладнання, яке забезпечить стабільне охолодження ваших продуктів.
Характеристики:
Габарити:
Висота — 200 см, довжина — 142 см, ширина — 67 см.
Об’єм: 1400 літрів, що дозволяє зберігати велику кількість товарів.
Енергоспоживання: Економічне використання — 700 Вт на годину.
Температурний режим: Регулювання в діапазоні від +2°C до +10°C, що підходить для різноманітних потреб.
Особливості: Оснащена внутрішньою підсвіткою для зручності використання.
Холодильна шафа працює ідеально тихо, забезпечуючи комфорт у будь-якому приміщенні. Для повної впевненості надається відеоогляд кожної одиниці товару.
Запрошуємо вас до детального ознайомлення! Задавайте запитання, і ми з радістю відповімо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 700 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1420 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 1400 л |
- Цена: 17 500 ₴









